Leden 2013

Why so serious!!??

26. ledna 2013 v 11:04 | Jeffree Black |  Každodenní bagriózní kydy
Ehm..to už to je zase měsíc od posledního "článku"? Asi bych měl psát častěji..jsem ten odstrašující příklad blogera, co jednou za měsíc přidá odfláknutý krátký článek, přičemž vždycky píše, že už bude psát častěji, ale nakonec se na to - jako vždy vysere. ^^ Ještě bych se mohl vymlouvat na virózu, ale to jse spíš důvod k napsání..takže se prostě tak nějak omlouvám. Nebo taky ne, bhwahaha. Dost tomu, popojedem k dalším nezajímavým úvahám a výlevům mého nudného života. Život bych přirovnal k houslím, trvá roky, než se člověk na ně naučí aspoň trochu hrát, a jen ti nejlepší, s největším talentem se na ně naučí hrát dokonale. A někdo na ně hraje rád, někdo jen z donucení. Heh...nečekal jsem, že to bude takhle přesně sedět. ^_^ Poslouchám Uniko, jeden z nejgeniálnějších hudebních projektů, co jsem kdy slyšel..Kronos Quaret s úžasným akordeonistou Kommem Pohjonenem a samplistou/bubeníkem Samulim Kosminenem..viděl jsem je loni na Colours of Ostrava a byl to tak úžasný zážitek, heh. ^^ Kdo nezažil, nepochopí. :D Byly to úžasné 4 dny, a doufám, že tento rok budou ještě lepší.

Hmm..miluju tuhle zamyšlenou náladu. Mám chuť přemýšlet, tvořit, skládat. Pořád věřím, že mám potenciál na to, nějak se proslavit. Něčím upoutat. Každý může být slavný, jen chtít...kdybych cvičil na kytaru denně 8-10 hodin, jsem virtuóz...ale jen chtít, a přinutit se k tomu. To je ta největší, nepřekonatelná překážka. Nějak ze sebe dneska sypu moudra...asi bych už toho měl nechat. Ehm..nesnáášííím everythiing. Antibiotika, skoro dva týdny doma, a už mě to sere. Potřebuju vypadnout ven (zase), ožrat se do němoty, zhulit se, zajít na nějaký pořádný koncert...prostě nějak vypadnout z toho stereotypu ležení v posteli. Miluju svoje myšlenkový pochody, jsem prostě geniáállní, samozřejmě jak jinak. ^^ *egoista* Ehm...vypadá to jako následek přílišného poslouchání Mansona. :D Ale on je prostě úžasný...muchecheche. Mohl by tento rok zase přijet do ČR. :) ^_^

Uhm..dneska jsou volby, že? Mám takové velice nepříjemné tušení, vzhledem k inteligenci, omezenosti a zaslepenosti většiny českých obyvatel, že to vyhraje Zemák. Chápu, že na hodně lidí ty jeho kecy zapůsobily, ale já opravdu nechci mít prezidenta, který ve své kampani jen špiní toho druhého, chová se jako totální buran a rozkládal stát už v minulosti. Četl jsem na diskuzích, že někomu se Schwarzenberg nelíbí jen kvůli přístupu k EU. Ale přiznejme si to...z EU si bereme dotace snad nejvíce ze všech států, a pak na ni také nejvíce nadáváme. Klasický český přístup. Já chci emigrovat...do Japonska, do Británie, do Francie.. Heh...ale já řeším politiku, nějak se v poslední době nepoznávám. Chci anarchii...fňuk.

Ahm..bagr? Nebo spíš kytara. ^^ Konečně mám pocit, že se můj styl hraní začíná podobat Miyavimu. Ale mrdat na Miyaviho..^^ :D Jen pro info, dneska je druhý den psaní tohoto výlevu a zase poslouchám Uniko. A ne že by mě to omrzelo, spíš naopak. ^^ Geeeniální. Víc než bagr! To je ten nejvyšší stupeň uznání..jasné? Super.


Huh..co víc napsat mě nenapadá, takže se rozloučím. A někdy...zase...třeba za měsíc..nebo dřív, se tady možná objevím. ^^

Bagr a Uniko na hrad!

Jeffree.