Listopad 2012

Hehe...já že nejsem normální? Ale bagr.

29. listopadu 2012 v 19:46 | Jeffree |  Každodenní bagriózní kydy
Zdravím...fuck, znáte ten pocit jak chcete být strašně kreatgivní, dělat všechno na světě..ale místo toho celý večer jen čumíte do compu? Yep..dneska je to přesně můj případ. Moje lenost je prostě nepřekonatelná. ^^ Ale už jsem se dokopal alespoň k tomu, abych napsal zase nějaký lehce vyjebaný článek. Heh...šel bych si zapálit. Ale už jsem vlastně přestal. :D To jsem chtěl zmínit....že nemám naprostý problém s tím, abych přestal kouřit. (Teď myslím cigarety, samozřejmě :D...co taky jiného. ^^) Vážně ne....za poslední měsíc už jsem přestával asi 5x.

Asi bych měl zmínit, co se za ten týden..a půl událo. Neb je to prý mrtě kchůl a neměl bych ten TrwŮ gangbang stájl. V první řadě KoprCon. Úžasná, geniální, nepřekonatelná, l-l-l-l luxury akce pro podobné fanatiky jako já. :D Star Wars, Anime, Star Trek, DDR..no prostě, ale hlavně to bylo o těch lidech tam. Docela mrtě psycho..když zjistíte že týpci, se kterýma tam sedíte a pijete..(já satanužel jenom pivo, ty svině mi nic jiného nenalily. :D) jsou hlavní organizátoři největšich Česko-Slovenských conů (Comics salon, IstroCon) , kde chodí před deset tisíc lidí a vy s nima jenom tak popíjíte a čumíte na takové šílené hentai. :D Ale strašně fajn lidi. Watafak? Chci si pustit nějakou veselou, optimistickou hudbu...kurva, nemůžu najít ani jediné takové album? :D Asi bych měl trochu rozšířit svou zásobu hudby. Ono extreme metal miluju, ale dneska bych dostal další dojebanou depku a to se mi jaksi nechce. Kurva...občas mám větši deprese než kdy dřív, sebevražedné sklony zatím nehrozí..ale někdy jsem fakt mrtě v prdeli. :/

By the way, musím se pochlubit...tak nějak jsem pogoval v pokoji na Ramones a naprosto čirou náhodou jsem kopl do odpoadkového koše...tsss, dělají to čím dál méně kvalitní. Já za to nemůžu, že ten plast nevydržel. :DD Ale vysvětlovat to pak máti je marné. Ale letěl slušně, no.
Aww..mám v sobě nějak moc nevybité energie, ve škole jsem napsal 3 povídky na pár Sasuke X Suigetsu...takové hardcore yaoi. Svázaný Suigetsu, Sasuke jako seme...no, někde si svoje fantazie vybít musím. ^^ No, musím říct..že jsem byl docela v prdeli, když mi ten sešit učitelka sebrala....ale projednou jsem byl rád za svoje nečitelné písmo. Hehe. Ňuf.

Může mi nědo vysvětlit, proč kurva poslouchám takovou směs elektroniky, indie rocku a ještě nějakých slátanin.? Co to se mnou kurva je. Buáá...teď už jen chybí abych začal nosit kostkované košile a pruhované trička, plus conversky na nohách. Ale takhle by to snad nemuselo dopadnout. :D Fuck, chci kluka. Nehlási se někdo? Asi bych se mohl přadstavit. Třináctiletý šílenec, nadšenec do tvrdé hudby, otaku, skromný, geniální, úžasný, nepřekonatelný, lehce egoistický, nekuřák (Jak se to vezme, no. :D) zapálený yaoista a tak podobně..no zní to úžasně, ne? :D Heh..ne.

I am so fucking loser, baby. Strší ze mě záplava yaoistických povídek, intelektuálních depresivních nálad a nadrženosti. Neví někdo o nějaké malé roztomilé planetce na prodej? Nejlépe plné elfů, trpaslíků, draků (muahahah), mágů a tak podobně. Svět podle mých představ. ^^
Na závěr jeden hudbní tip. Avantasiu asi každý zná, alet a hudba je prostě geniální. Nebo spíš, Tobias je geniální. :D


Fuck you...teda vlastně mějte se pěkně. ^^
¨
Jeffree.

Fuck me, I am celebrity!

17. listopadu 2012 v 21:14 | Lord Of Darknes - Jeffree Michael Black |  Každodenní bagriózní kydy
L-L-L-Luxury. A čínská polívka s osmiokou veverkou k tomu. ^^ Konichiwa, motherfuckers! Hahá, hehé, bum, vžum, vží, roaááár, fak jů. Jak se máte? To není podstatné. Je to můj blog, takže na prvním místě bude jak se má má vele(nec)těná a ušlechtilá (čti: úchylná, zvrhlá, introvertně-extrovertní, šílená, nadržená a pořádně dojebaná) osoba. Ale jo, vcelku dobře. Jeffree Star vždycky rozveselí. Heh, ale hlavně mám chuť přefiknout (nebo se nechat přefuknout) prvním klukem kterého uvidím. Ale já za to nemůžu, to ty texty. :/ To ten žůůžový goblin, co na mě čumí přes vokno. (Mimochodem.)

Chci léto. Přes zimu jsem hrozně labilní, nestálý a docela se mnou všechno háže. Už mě to sere..
Nechce se někdo se mnou ožrat? ^^ Kdyby ne, nevadí. Věc druhá. dneska se mi zdál nehorázně luxusní sen. Hahá...šel jsem s Kakashim-senpai do bordelu. No, bylo to úžasnéé....^^ Nedivím, že jsem se probudil v tak euforické náladě. Proč se mi nemůžou takovéhle sny zdát častěji? Ale aspoň že vůbec. Nemůžu si pořád na něco stěžovat. I když mě spousta věcí sere. Ale zas na druhou stranu seru na spoustu věcí já. Na školní mail mi přišlo zadání literární soutěže, takže se pokusím napsat nějakou báásničku. Ale mám malinký problémek. Většina mých výtvorů je úchylná, depresivní, nepochopitelná a tak podobně...takže asi budu muset napsat něco normálního. Protože by se mohlo stát, že místo do dalšího kola bych postoupil maximálně tak k psychologovi. :D A teď se dívám na další...zadání je - Kdybys byl zvíře, chtěl bys být domácím mazlíčkem, či volný a ničím nespoutaný? Nebo nějak tak. To zní...úžasně. Hehe...tohle téma mi sedí. Už se těším, až se mi povede něco napsat. Ale doufám, že to fakt nepovede k psychologovi. :D Nechápu svou máti. Před pár minutama ještě nademnou ječel Richard Krajčo (Áno, ten neposlouchatelný popíkář) a najednou ji vadí Jeffree Star, střídaný Mansonem a Murderdolls.
Rajská hudba. ^^

Do hajzlu. Začínám mít pocit rozdvojené osobnosti. Hodinu poslouchám vypalovačky jako Dimmu Borgir, Lamb Of God, Death...a pak si pustím Rise Aganist, Hnetai Corporation, Mansona, Jeffreeho. No, aspoň nejsem zahleděný v jednom směru, jako jsem dříve byl a odmítal si to přiznat. Mohl bych psát častěji články, cítím se vždycky přitom tak kreativně a euforicky.


Trollech, sláva lesům! /m/ Poustevník, kurvaa! Pro mě jednoznačně nejlepší český black metal. K tomu ještě pohanské texty a úžasná kombinace je na světě. Už pár měsíců chci založit kapelu...ale, nějak nejsou lidi. Nebo spíš, nějak se stydím někoho oslovit. Heh..navenek jsem strašně stydlivá osoba. :D Ale když se s někým znám, tak jsem schopen normálně mluvit. Až moc...odtud pochází označení introvertní extrovert.

My mind is in the fire...


Jeffree...fuck the Lord Of Darknes.


I wanna vana....

8. listopadu 2012 v 20:36 | Lord Of Darkness |  Každodenní bagriózní kydy
Rychlovarný bagr! (Pro nezasvěcené, to jest "Ahoj!") Jak se máte? Ne...vlastně. První jak se mám já. Hehe...ego se nezapře. ^^ No, mám se..uzavřeně, hořce, osaměně, sebelítostivě, vesele...občas se cítím spíš jako nabalená směs pocitů, než jako člověk. Nesnáším svou labilnost. A v zimě to vždycky bývá nejhorší. Buahaháá...já chci kluka. :/ Nehlásí se někdo? ^^ Holka by taky nevadila. :D Ale notáák...kurva. JÁ, JÁ dobrovolně chci lásku? Co to se mnou kurva je? Má osobnost se hroutí...jak zajímavé. Shit, tohle vypadá zas na nějaký emoční psyudovýlev. Bum, vzum, vžííí, uáá...nesnáším učietele. Proč kurva musí kontrolovat sešity? Tss...vážně mě nebaví si je zakládat a nedobrovolně-dobrovolně si je psát. Brr...jak odporné. A ještě budou kecy kvůli mému písmu. Kreténi jedni. :/ Mám pocit, že si na mě pár z nich zasedlo..například fyzikářka. Není hodiny, kdy by mi nezkritizovala černé nehty, stahovák nebo tričko s nějakou kapelou. Kráva jedna. Chci pryč z toho vymrdaného "Gymplu". Gymplu? Haha, good joke. Ústav SWAGGERŮ, vypatlaných učitelů a despotickýho vzdělávacího systému.

No nic. Fuck it. Teď k něčemu pozitivníu...ééééé, napadá Vás něco? Protože mně teda ne...:D A jo. Anime, metal....i pár lidí se kterými si rozumím. A nepotřebuju k tomu ani obě ruce. Ae, mám vás rád. ^^ Doufám, že dotyční poznají, o kom mluvím. Plus si začínám psát seznam těch pár zajímavých lidí na gymplu, kolem kterých chodím, neznám je a chci je poznat. :D Je jich přesně 6. ^^ By the way? Není tu někdo z okolí Nového Jičína, Příbora, Kopřivnice (Moravskoslezký kraj) atd...Protože v tomhle zapadákově nežije skoro nikdo normální.


Ještě že mám kytaru. Ta jediná mě nikdy nezradila, můžu ji mít kdy chci a je jenom moje. ^^ Heh..ideální vlastnosti. Chci pivo. Accio pivo! *mávne svou imaginární hůlkou a jeho výraz se naplní očekáváním* Hmm...asi si pro něho budu muset dojít. Ale co, pro pivo cokoli. ^^ I když to jes spíš limonáda, Staropramen Lemon bych nenazýval pivem. ^^ Už píšu nebagriózní sračky. Takže budu končit. By the (high)way..(to hell), nechce si mě nkdo přidat na skypu? ^^ (charlie.darkson, jméno Jeffree Michael Black)

Fuck you, bitches!