Drug me to hell, baby. ^^

28. října 2012 v 18:08 | Lord Of Darkness |  Každodenní bagriózní kydy
Ave já. * zvedne nos nahoru a narcisticky se podívá na svůj odratz v zrcadle* Heh..zdravím, kombinace Murderdolls a Ramones zrovna asi není nejšťastnější. :D A zase poguju v pokoji. Minule to odnesl koš (Odpočívej v pekle, zlatíčko, Ty, jenž jsi mi vždy ušetřil cestu do kuchyně.), bojím se co rozmlátím tentokrát. ^^ Jak zajímavé, že? Samozřejmě, vždyť jsem to napsal Já. Ne, vůbec si nepřipadám narcistický.^^ Asi bych měl napsat jak se mám, neb jsem to viděl u vŠecGH RwhŮŮŽŠCHových MucQQoIdNíCH BloGííSQQů a je to přece strašně kchůl. Uáá, fuj, dělá se mi špatně. Naprosto netuším z čeho. ^^ Mám hlad a je mi vedro. Fuck.

Docela paradox s tím jak je venku. Já chci ven, do lesa. Koukat na měsíc. Psát nějakou bagriózní básničku nebo povídku do sešitu a sedět opřený o strom. Ale je mi zima. A mám matku. Co z toho je horší. :D Tss..měl bych se učit. Ale cítím se nad to povznesený ^^. Heh, ale mám pocit že na mém názoru moc nezáleží. Mlhavě. Prodám své rodiče. Moc hlasití nejsou, ale občas nutno ignorovat. Jinak v podstatě neškodní. (Až na ten matčin ječák (-_-))

Pořád mám hlad.

Lednička je daleko.

Kdo mě odnese do kuchyně? ^^


Úžasný obrázek. Miluju fantasy a sci-fi. Ale spíš fantasy. Světy úplně odlišné od dnešní reality. Temné, romantické, magické bytosti na každém kroku. Nesnáším realitu. Miluju iracionálno. Jsem snílek. A jsem za to rád. Nevyměnil bych to za nic. Heh...mám se rád tak, že bych se samou láskou snědl. ^^ To je taky jeden z důvodů proč se dívám na anime. Je to svět sám o sobě. Kdo nezná, nepochopí. Dokážu ho prožívat mnohem líp než filmy plné rádobydrsných vystajlovaných herců, kteří jsou většinou navíc naprosto neschopní idioti. (Většinou..teď jsem měl na mysli hollyweedské shity a podobné blafy.) Jsem to ale případ.....neznáte májodou někdo nějaký dobrý blázinec? ^^

Heh...ve středu jdu do nějakété pedagogicko-psychologické poradny kvůli mému hieroglyfickému "krasopisu". Doufám že se mě tam leknou. :D Snad to přežiju. ^^ Nesnáším psychology. Tak jsem si uvědomil, že se ani nemusím podepisovat. (Na blogu) Můj styl písma nejde nepoznat. Nevím jestli to je špatně nebo dobře. Každopádně...čím víc teček, tím líp. :D Ale už to trošku omezuju. Dřív to bylo horší. -_-

Měl bych si nalakovat nehty a poprosit máti, jestli by mi nenašila pár nášivek (Clash, Metallica) na nové kalhoty. Zdají se mi moc čisté. Řetěz a červená barva mi nestačí. ^^ Heh...a já se ještě divím, proč si na ulici připadám jako děvka do půl těla. Všichni na mě čumí. Tss. :D Ale bojím se aby mě nepřepadli cikáni a neodnesli mě do sběru, s tím vším kovem. ^^ Chtělo by to steelky. S pořádnou ocelovou špičkou. Jinak jsem samozřejmě proti násilí, ale občas bych udělal maalinkou vyjímku. :D - Hopíci, Blééiebers, Erectioners, "nepřizpůsobiví" (To abych nebyl rasista. :D) a tak podobně. :D Let´s destroy the system!


Let´s fuck!

Lord Of Darknes...or Jeffree Michael Black
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skip Skip | Web | 28. října 2012 v 18:20 | Reagovat

Hmm moc pěkný článek ale i web máš krásný :P A víš co zkus vyrvi ledničku ze zdi a dones si ji do pokoje to pomůže :D

2 Trouba, Uke a Neko Trouba, Uke a Neko | Web | 28. října 2012 v 18:29 | Reagovat

Víš co... Chci tě vážně už potkat, sere mně to jen takhle čít a představovat si...chci vidět ("stvoření") pardón tebe naživo...Chci se leknout (to nehrozí).
Cikánu se neboj...Zařveš něco nesrozumitelnýho, nebo jim zazpíváš a oni utečou...(Dost pochybuje že by přežili).
To s anime znám...Také se do něj často vžívám...a máš pravdu je to daleko lepší než kde jaké Hollywoodské filmy.
Jo taky bych šla někam do lesa...kdyby tu někde nějaký byl...teda on je ale za bezďákama a feťákama se mi nechce. :D
Doufám že jednou tím pogováním nerozmlátíš sám sebe...byla by tě škoda... :)
P.S.: Jestli tvá aktivita na tomhle blogu bude i nadále takováhle budu ochotná si tu adresu v oblíbencích přepsat :D A hlavně začneš být lepší než já (neměla by dopustit, ale sere na to) :)

3 Raven Raven | Web | 28. října 2012 v 21:33 | Reagovat

Hej, já tě miluju :D To je zas tak dokonalý a vtipný článek! :D A úplně jsi to vystih ;) Taky miluju fantasy ^^ dokonalé odloučení od reality..hnusné a debilní reality.
Hele kámo, tebe bych fakt někdy chtěla potkat! Fakt, jsi totálně zajímavá osoba. Můžu se zeptat, odkud jsi? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama