Říjen 2012

Byl jednou jeden bagr, madrfakr!

31. října 2012 v 17:37 | Lord Of Darkness |  Každodenní bagriózní kydy
Konichiwa. Heh...čtu si článek o tom, že podle toho kterou hudbu zrovna poslouchám, tak používám jiné výrazy a vůbec styl písma. Heh. Poslouchám Lamb Of God. Tak bude celý článek pravděpodobně plný krve, drog a tak podobně. ^^ Heh, super. Ale hlavně jse rád že po dnešku jsem doma a ne v blázinci. Byl jsem v té pedagogicko-psychologické poradny. A hned jako první věc jsem dělal testy. Naštěstí to byly spíš IQ testy než psychotesty. Protože jinak bych byl celkem v píči. :D

Ale pořád se směju tomu výrazu psycholožky jak otevřela můj sešit. Pak se mě takovým divným hlasem zeptala, jestli to myslím vážně. Tsss.. Můj sešit, moje věc. Ne její problém. ^^ Měla by obdivovat mé úžasné hieroglyfické písmo. Pořád opakuju že jsem nedoceněný génius. :D
Ale potěšil mě výsledek toho testu....131-142 IQ. Takže jsem spokojený...celkem. Mělo tam být nejméně čtyřciferné číslo. ^^ Ale jinak pohoda. Ve všech předmětech krom mtiky můžu psát na ntb a v matice mi navíc nebude hodnotit úpravu. Yea. ^^ No nic. Dost zkurvené reality.

MY BLOOOOOOOD! Heh, to nic. Jen si láskyplně prozpěvuju s kapelou. Ten úžasný screaming, ty úžasné riffy, ten úžasný pogující turboceler v pozadí. Už jsem se zmiňoval že punk není mrkev? ^^

Otevřu oči, dávno už svítá.
Ta zasraná realita zpátky mě vítá.

Já chci vánoce. Glády. Nějaké gohtic kalhoty. Anarchii. Bagr v pokoji. Aby Bíbr domutoval. (Ať se mám čemu smát, když si jen představím jak by znělo jeho "Dej mi"...:DD) Chci neomezenou vládu nad světem. Kakashiho a L domů. ^^ Boyfrienda. Frienda. Girlfrenda.

Heh..je mi blbě. Už celé odpoledne. Sežral jsem v restauraci nějakou hnusnou masovou kouli s rýží a rajskou..chutnalo to vážně odporně. Po pár soustech mi bylo blbě celé odpoledne. Luxusní. Máti do mě hučí, že se mám hučit do školy. ^^ Učit se..já? :D Děkuji, nechci. Už mám rozmyšlený scénář nové fantasy povídky, takže se do toho plánuju pustit. Respektive pokoušel jsem se o něco podobného před už víc než půl rokem a teď to chci dovést k dokonalosti.
Áno, bude z toho bestCeler.^^

Nuže, mizím. Jdu psát. ^^Drug me to hell, baby. ^^

28. října 2012 v 18:08 | Lord Of Darkness |  Každodenní bagriózní kydy
Ave já. * zvedne nos nahoru a narcisticky se podívá na svůj odratz v zrcadle* Heh..zdravím, kombinace Murderdolls a Ramones zrovna asi není nejšťastnější. :D A zase poguju v pokoji. Minule to odnesl koš (Odpočívej v pekle, zlatíčko, Ty, jenž jsi mi vždy ušetřil cestu do kuchyně.), bojím se co rozmlátím tentokrát. ^^ Jak zajímavé, že? Samozřejmě, vždyť jsem to napsal Já. Ne, vůbec si nepřipadám narcistický.^^ Asi bych měl napsat jak se mám, neb jsem to viděl u vŠecGH RwhŮŮŽŠCHových MucQQoIdNíCH BloGííSQQů a je to přece strašně kchůl. Uáá, fuj, dělá se mi špatně. Naprosto netuším z čeho. ^^ Mám hlad a je mi vedro. Fuck.

Docela paradox s tím jak je venku. Já chci ven, do lesa. Koukat na měsíc. Psát nějakou bagriózní básničku nebo povídku do sešitu a sedět opřený o strom. Ale je mi zima. A mám matku. Co z toho je horší. :D Tss..měl bych se učit. Ale cítím se nad to povznesený ^^. Heh, ale mám pocit že na mém názoru moc nezáleží. Mlhavě. Prodám své rodiče. Moc hlasití nejsou, ale občas nutno ignorovat. Jinak v podstatě neškodní. (Až na ten matčin ječák (-_-))

Pořád mám hlad.

Lednička je daleko.

Kdo mě odnese do kuchyně? ^^


Úžasný obrázek. Miluju fantasy a sci-fi. Ale spíš fantasy. Světy úplně odlišné od dnešní reality. Temné, romantické, magické bytosti na každém kroku. Nesnáším realitu. Miluju iracionálno. Jsem snílek. A jsem za to rád. Nevyměnil bych to za nic. Heh...mám se rád tak, že bych se samou láskou snědl. ^^ To je taky jeden z důvodů proč se dívám na anime. Je to svět sám o sobě. Kdo nezná, nepochopí. Dokážu ho prožívat mnohem líp než filmy plné rádobydrsných vystajlovaných herců, kteří jsou většinou navíc naprosto neschopní idioti. (Většinou..teď jsem měl na mysli hollyweedské shity a podobné blafy.) Jsem to ale případ.....neznáte májodou někdo nějaký dobrý blázinec? ^^

Heh...ve středu jdu do nějakété pedagogicko-psychologické poradny kvůli mému hieroglyfickému "krasopisu". Doufám že se mě tam leknou. :D Snad to přežiju. ^^ Nesnáším psychology. Tak jsem si uvědomil, že se ani nemusím podepisovat. (Na blogu) Můj styl písma nejde nepoznat. Nevím jestli to je špatně nebo dobře. Každopádně...čím víc teček, tím líp. :D Ale už to trošku omezuju. Dřív to bylo horší. -_-

Měl bych si nalakovat nehty a poprosit máti, jestli by mi nenašila pár nášivek (Clash, Metallica) na nové kalhoty. Zdají se mi moc čisté. Řetěz a červená barva mi nestačí. ^^ Heh...a já se ještě divím, proč si na ulici připadám jako děvka do půl těla. Všichni na mě čumí. Tss. :D Ale bojím se aby mě nepřepadli cikáni a neodnesli mě do sběru, s tím vším kovem. ^^ Chtělo by to steelky. S pořádnou ocelovou špičkou. Jinak jsem samozřejmě proti násilí, ale občas bych udělal maalinkou vyjímku. :D - Hopíci, Blééiebers, Erectioners, "nepřizpůsobiví" (To abych nebyl rasista. :D) a tak podobně. :D Let´s destroy the system!


Let´s fuck!

Lord Of Darknes...or Jeffree Michael Black

First article...who the fuck I am.

26. října 2012 v 17:23 | Lord Of Darkness |  Byl jednou jeden roztomilý egoistický šílenec
Bagrr! Teda...ehm, zdravím Vás. V prvé řadě mám pro Vás smutnou zprávu. Právě jste zavítali na radioaktivní stránku plnou flegmatických kydů, za které není úniku...až 100% lidí odtud odchází s trvalou újmou na psychickém zdraví..takže vítejte. ^^

Kdo že jsem? To já sám netuším..kdo jsme je jedna z největších filozofických otázek, takže není moc pravděpodobné abych zrovna já znal odpověď, ale mohu Vám prozradit pár faktů o mé velectěné osobě. Jsem třináctiletá bytost, které někdo s velikou nadsázkou může říct člověk. Pro většinu společnosti jsem takový ten odpad v černém, který by tu raději neměl být...^^ Povzbuzující, že? Považuju se za BulletForMyValentinefila, introvertního extroverta a metalistu zkříženého s otaku. Tak schválně...kdo už se bojí, hands up! *Samolibě se podívá na les zdvižených rukou před ním* Miluju metal, anime, pár jistých lidí, víno, svou milovanou elektrickou kytaru, ironii, Matta Tucka, Kakashiho-sensei, knížky, povídky, poezii, bagry, turbocelery, výbušné Naruto čelenky zmutované s lakem na vlasy, své čené vlasy, černou a ještě několik (stovek) dalších věcí, které jsem líný vypisovat. ^^ (Feel like a Shikamaru)

Jsem bisexuál a jsem na to hrdý! Navzdory předsudkům většiny lidí...jsem za to rád. ^^ Jsem nehorázné uke, i když v běžném životě na to asi nevypadám...rád se směju každé pitomosti, ale musím být buď sám, nebo s těmi správnými lidmi....v tom ústavu, který (nechápu) proč má název gymnázium vypadám jako introvertní plachý emař...ale..krutá smrt v zkurvených bolestech zastihne toho kdo o mě prohlásí že jsem emař...^^ To jen abychom si to vyjasnili.

Co poslouchám..BFMV, Slipknot, System Of a Down, Chlidern Of Bodom, At Vance, Slayer, Pantera, Lamb Of God, Blind Guardian, Versailles, X Japan, Phantasmagoria, Murderdolls, W.A.S.P, Black Sabbath, Iron Maiden, Rise Aganist, Rubik, Mogwai, Heathen Foray, Amon Amarth, Metallica...je toho hodně. ^^ Miluju hudbu...žiju jí. Hraju na kytaru a mlátím do bicích...to všechno s velkým nadšením a energií. (Což se mi jinak moc nestává...opět platí feel like a Shikamaru)

Jsem blázen do fantasy a sci-fi..miluju koncerty, cony a podobné akce..^^ Chci ovládnout svět, pogovat s postelí, nastolit v ČR anarchii a přestěhovat se do Anglie nebo Japonska...jop.


Báka usagi...


Doufám že mi tenhle blog vydrží aspoň pár měsíců....